دانلود آهنگ جدید – تهران سانگ .آلبوم مانی رهنما با خودم میرقصم منتشر شد + اخبار کامل - دانلود آهنگ جدید - تهران سانگ . آلبوم مانی رهنما با خودم میرقصم منتشر شد + اخبار کامل - دانلود آهنگ جدید - تهران سانگ .
پرطرفدار
این ماه
بابک جهانبخش – دانلود آهنگ ای وای از بابک جهانبخش
تهران سانگ همیشه در کنار شماست!
کافیست فقط اپلکیشن ما را دانلود کرده و در موبایل خود نصب کنید
Iran's Flag ثبت شده در ستاد ساماندهی جمهوری اسلامی ایران
آلبوم مانی رهنما با خودم میرقصم منتشر شد + اخبار کامل

 

آلبوم جدید مانی رهنما با نام با خودم میرقصم شنبه نهم تیرماه به صورت دیجیتال منتشر شد . 

 

 

به گزارش مجله هواداران، آلبوم "با خودم می رقصم" مانی رهنما در 9 تیرماه  به صورت رسمی منتشر شد.

طبق صحبت های مانی رهنما  اثر تازه وی به تهیه کنندگی "علی اوجی" قرار است اول به صورت دیجیتال منتشر شود و نسخه فیزیکی این اثر 16 روز بعد از انتشار دیجیتال این اثر منتشر می شود.
 

جشنی برای رونمایی این آلبوم تدارک دیده شده است که علاوه بر حضور هنرمندان سرشناس، هواداران مانی رهنما در این جشن رونمایی و امضا آلبوم حضور خواهند داشت.

آلبوم «با خودم می‌رقصم» شامل یازده قطعه با تنظیم‌های بهنام رهنما است. تمامی قطعات این مجموعه آکوستیک هستند و ضبط آنها بیش از پنج سال در استودیو پاپ به طول انجامیده است.

آلبوم با خودم می‌رقصم اثر جدید مانی رهنما است. این آلبوم در سبک پاپ و شامل ده قطعه است. علی اوجی، تهیه‌کننده اثر می‌گوید : این کار متفاوت‌ترین آلبوم مانی رهنما است و اتفاق جدیدی در کارهای این خواننده محسوب می‌شود. بیشتر ملودی‌ها از خود مانی رهنما است. همه قطعات آکوستیک هستند و تنظیم قطعات بر عهده بهنام رهنما بوده است. اندیشه فولادوند، مریم یوسفی و سجاد ایران‌نژاد ترانه‌سرایان آلبوم هستند. 

آلبوم با خودم میرقصم دانلود

نظرات کاربران
نام شما
ایمیل شما

همه آثار مادی و معنوی سایت نزد تهران سانگ محفوظ می باشد.

codebazan