دانلود آهنگ جدید – تهران سانگ .اعتراض خشایار اعتمادی به وضعیّت موسیقی کشور . - دانلود آهنگ جدید - تهران سانگ . اعتراض خشایار اعتمادی به وضعیّت موسیقی کشور . - دانلود آهنگ جدید - تهران سانگ .
پرطرفدار
این ماه
بابک جهانبخش – دانلود آهنگ ای وای از بابک جهانبخش
تهران سانگ همیشه در کنار شماست!
کافیست فقط اپلکیشن ما را دانلود کرده و در موبایل خود نصب کنید
Iran's Flag ثبت شده در ستاد ساماندهی جمهوری اسلامی ایران
اعتراض خشایار اعتمادی به وضعیّت موسیقی کشور .

 

کنسرت ها، تیتراژها، پخش موسیقی در فضای مجازی و واقعی به بدترین شکل در «انحصار» است

 

 

 

تهران سانگ : 

 

 «خشایار اعتمادی»، خوانندۀ باسابقۀ پاپ در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: آلبوم های دلشوره، مثل هیچکس، حقیقت دارد، فصل آشنایی، ایران من، نازنین، خاتون، یادته، طعنه ، لیلا، ستارگان عشق، عاشقی هرکی هرکی شد، خدا تو رو ببخشه، باید به تو برگردم و تو محکومی به برگشتن پروژه بود به علاوه شانزده ترک که از زمره اولین قطعات و متعاقب آن برگزاری اولین کنسرت ها، اولین کلیپ ها و همکاری با بزرگان چه در عرصه شعر و ترانه چه متاخرین چه نو ظهورها که خیلی از آنها با من شروع شدند و چه در عرصه ملودی و تنظیم و بهره گیری از نوازندگان توانا، بیش از صد شب اجرای زنده به صورت برگزاری کنسرت، حضور در جشنواره های بین المللی و کسب عنوان خواننده برتر در بوسنی و اجرا با ارکستر سنفونیک سارایوو به رهبری امر نوهانوویچ، سه دوره داوری در جشنواره فجر و برنامه های تخصصی صدا و سیما.

به گزارش موسیقی 2002، اعتمادی در ادامه تصریح کرد: در طول این بیست سال، قضاوت ها شدم، بهتان ها و کم لطفی ها را به جان خریدم، انگار دستی در کار بود که خشایار اعتمادی هر روز به واسطه شنیده نشدن و عدم اطلاع رسانی روز به روز کم رنگ شود، درصورتی که تا جایی که توانستم تلاش کردم و به همه اهالی موسیقی احترام و از همه ایشان حمایت کردم هر جا به ساحت موسیقی پاپ از داخل و خارج حمله ای شد سینه ام را سپر کردم. خلاصه اینکه سخت شروع شد و سخت هم گذشت، ( گلایه ای نیست ) هر روز هزاران پیام می آید که چرا اجرا نمی گذارید؟!چرا آلبوم نمی دید؟! مهربانانم، شاید برای اولین بار از خشایار اعتمادی می شنوید فارغ از اینکه ذائقه شنوداری {شنیداری} جوانان عوض شده و هیچ نظری در باره درست یا غلط بودن آن ندارم چون موسیقی سلیقه است.

وی ادامه داد: عزیزان تبلیغات موسیقی در فضای مجازی زیبنده نیست و کنترل و نوع ارائه و تعدد پخش موسیقی امروز دست عده ای خاص است، از این رو من ( خشایار اعتمادی ) با همان همت روز های اولم فقط و فقط به عشق شما دوستداران خاص وآنچه که دوست دارم، میخوانم و آثارم را به هیچ ذائقه ای تحمیل نمیکنم و برای شنیده شدنش نیازی به حضور در هیچ جریان مافیا ندارم. ضمن تشکر از حمایت شما دوستداران و تمام سایت های منصف و مجاز که تا امروز نسبت به من حسن نظر داشته اند از این به بعد آثارم را در آدرس تلگرامم که پانصد {و} پنجاه تن هم بیشتر عضو ندارد قرار میدهم و چنانچه دوست داشتید افتخار بدهید و ملحق شوید ضمنا تبلیغاتم را هم پس از اخذ مجوزات قانونی در صفحه اینستا گرامم و تلگرامم میگذارم، هر کس که عنایت داشت مرا حمایت و همراهی کند. لذت آهنگ های من گوارای کسانی که من و آثارم را دوست دارند و با انتشار و تبلیغ این آثار من را حمایت میکنند.

همچنین امروز خشایار اعتمادی در کانال تلگرامی خود به صورت مختصر نوشت: پخش موسیقی در فضای مجازی و واقعی آن هم به بدترین شکل در انحصار است: کنسرت ها در انحصارند، تیتراژها در انحصارند، تبلیغات موسیقی در فضای مجازی زیبنده نیست.

 

نظرات کاربران
نام شما
ایمیل شما

همه آثار مادی و معنوی سایت نزد تهران سانگ محفوظ می باشد.

codebazan